درباره ما

————————————————————————————–

اين شرکت در سال ۱۳۷۹ بر اساس ارائه خدمات تولیدی و مهندسی جهت ايجاد راهکارهایی برای صنایع بسته بندی در صنعت، تأسيس شده و در طراحی، ساخت و تولید فیلم های  پلی اتیلنی جهت بسته بندی انواع محصولات صنايع مختلف فعاليت خود را با نام تجاری رویان پلاستیک آغاز نمود.

در سال ۱۳۸۲ اقدام به احداث واحد تولیدی نمود و در سال ۱۳۸۴ اقدام به تولید آزمایشی محصولات نمود و در سال ۱۳۸۵ موفق به اخذ پروانه تولید انواع فیلم های پلی اتیلن ، انواع کیسه ای بسته بندی از سازمان صنایع و معادن استان مازندران گردید.

این شرکت با توجه به ضرورت تولید محصولات بهداشتی اقدام به ایجاد واحد آزمایشگاه برای تحقیقات و بررسی آزمون های مختلف

جهت محصولات تولیدی خود نمود که پس از آن موفق به اخذ پروانه بهربرداری بهداشت از وزارت بهداشت و درمان ، سازمان غذا و دارو برای ساخت انواع کیسه های پلیمری در سال ۱۳۸۸ گردید.

شایستگی و تجربه شرکت تولیدی و مهندسی طیف داده های نگار در امر تولید محصولات پلیمری منجر به اخذ گواهینامه استاندارد تشویقی و اخذ پروانه ساخت کیسه نگهداری مواد خوراکی در سال ۱۳۸۸ گردید.

شرکت تولیدی و مهندسی طیف داده های نگار ، تحقیقات و توسعه را ضرورت فعالیت پویای خود می داند از اینرو با تلاش و بهره گیری از دانش روز مهندسان مجرب واحد تحقیقات و توسعه این شرکت ، اقدام به توسعه تولید محصولات خود نموده است که منجر به اخذ پروانه ساخت کیسه های نگهداری روغن های خوراکی از وزارت بهداشت ، سازمان غذا ودارو گردیده است. لازم به توضیح است این شرکت اولین دارنده پروانه ساخت تولید کیسه های نگهداری روغن خوراکی از وزارت بهداشت ، سازمان غذا ودارو در کشور عزیزمان می باشد که حاصل تلاش بی وقفه مدیریت و مهندسان این شرکت می باشد. 

واحد کنترل کیفیت این شرکت با تلاش مهندسان با تجربه و کارآزموده خود ، در امر کنترل کیفیت محصولات، تلاش دارد محصولات تولیدی از لحاظ کیفی در سطح بسیار بالا بوده که موجب اخذ رضایت مشتریان باشد چرا که باور مدیران و مهندسان این واحد تولیدی رضایت مشتری و مشتری مداری است.

Comments are closed